ÜLE-LINNA TänavaPostRID

TänavaPoster

Prisma NET ühe ruutmeetri suurused TänavaPostrid on paigutatud 3 m kõrgusele tänavalaterna postide külge ja püüavad suurepäraselt nii jalakäijate kui autoga liiklejate tähelepanu ning ülalt tänavavalgustusest langev valgus kindlustab nende suurepärase nähtavuse ka pimedal ajal. TänavaPostrid “värvivad terve linna sinu värvidesse” ja hakkavad kõikjal silma – tõeliselt tõhus kampaaniavahend nii “teaseriks”, “reminderiks” ja miks mitte ka põhikampaaniaks. Üksikuid postitahvleid kasutatakse sageli ka pikaajalise suunainformatsiooni edastamiseks.

TänavaPostrid on pikima ajalooga välimeedia formaat Tallinnas.

Südalinn ja Äärelinn

Prisma NET TänavaPostrid on paigutatud aktiivsesse linnaruumi – südalinna, kuhu on koondunud kultuur ja meelelahutus ning ka kaubandus. Samuti tihedama liiklusega põhimagistraalide äärde, mis ühendavad südalinna äärelinnade kaubanduskeskuste ning elurajoonidega. Sellise tervet linna hõlmava loogikaga on haaratavad praktiliselt kõik sihtgrupid.

Väljaspool Tallinna pakume TänavaPostreid veel Võrus, Valgas, Otepääl ja Kuressaares.
Lai levik üle linna tagab kampaania märkamise kõigis sihtrühmades.

Suur sagedus

Prisma NET TänavaPostreid on kokku pea 800 reklaampinda paljudel Tallinna tänavatel. 

Üksteise järel väikeste vahedega kulgevad postrid moodustavad visuaalses mõttes mõjusa terviku, reklaamiga palistatud pika tänavalõigu, mis suurendab oluliselt reklaami märkamisefekti. Kui üldiselt peetakse välireklaami auditooriumi puhul normiks alla ühe sekundilist tähelepanu, siis taolise pika ja paljude kordustega lõigu puhul on märkamise tõenäosus kordades suurem kui ühekordse reklaamikandja puhul. Harvade klipiesitustega digiekraanide pleilistidest rääkimata.

Tõeliselt suur sagedus tagab tõeliselt jõulise kampaania.

Storytelling ja Disain

Prisma NET omab väga pikka välireklaamialast kogemust ning näiteid servast-serva.

Linnapildis on konkurents kliendi tähelepanu eest kõrge ning pilkupüüdvad elemendid on siin kullahinnaga. TänavaPostrid oma väiksuse juures eeldavad väga lühikesi, selgeid ja kontrastseid sõnumeid. Ja kirkaid värve!

Jadamisi paknemine võimaldab moodustada järjest-tähekaupa sõnu ja luua oma lugu. Samuti on TänavaPostrite raamidesse võimalik ehitada erinevaid julgeid, tuules rippuvaid või keerlevaid, disainlahendusi, mis püüavad pilku.
Julge eristuda!

Korduvkasutus on uus standard

Prisma NET hoolib keskkonnasäästlikkusest. See ei ole üksnes kasutatud materjalide ümbertöötlus, vaid TänavaPostrite puhul ka samade postritahvlite korduvkasutus. TänavaPostritel on mõlema külje jaoks eraldi, UV kiirgusele ning ilmastikule eriti vastupidav materjal. Klient saab meilt soovi korral tellida kahepoolse põhjakujundusega tahvlid, mida on võimalik mitmeid kordi eksponeerida, muutes osaliselt ülekleebitava kampaaniakleebisega vaid kuupäevi või sisusõnumeid. Nii on võimalik ühe tahvlikomplektiga planeerida ja korraldada pikema aja jooksul lausa kahte erinevat kampaaniadisaini ja seda korduvalt!
Korduvkasutus on väga suur võit nii kliendi rahakotile kui ka loodusele.